top of page
logo-1.jpg
logo-1.jpg

בית ספר לקונסטלציה

הזמנה לסדנת קונסטלציה בנושא

אהבה עצמית

פרסום-[Recovered].png

כולנו מכירים איך זה מרגיש כשאנחנו נתקלים במבט ביקורתי או בדחייה.

אולי זה מעיר קול פנימי של ספק, בושה וחוסר ערך.

איך אנחנו יכולים ללמוד ולקבל את עצמינו יחד עם חוסר המושלמות שלנו?

מזמינות לסדנת יום של קונסטלציה לחקירה אישית בנושא שתקיים 

ביום חמישי 15.6 בחוקוק בין 17:00-21:30

הקונסטלציה עובדת עם עקרונות של שייכות, סדר ואיזון, מאפשרת התבוננות חדשה, בחלקי עצמי או חלקי המערכת. הקונסטלציה מסייעת למנחה ולמונחה, להיות אמיצים מספיק להתבונן בחלקים שלא הכירו בהם. לאפשר לפתרון מפתיע להגיע ממקום לא צפוי ובכך למצוא סדר חדש ונכון יותר, המביא הרמוניה והשלמה למערכות היחסים.

russian-dolls.png

איך עובד כלי הקונסטלציה?

בקונסטלציה עובדים אנשים (נציגים), או ייצוגים (בדים או כל חפץ אחר). הנציג/היצוג, מגלמים בתוך  התהליך את הקונפליקט אותו הם רוצים לפתור ומאפשרים עבודת עומק עם חלקים שונים ו"אחרים" בתוך המערכת, בין אם זוהי המערכת המשפחתית, או כל מערכת אחרת, תוך אישית או בין אישית.

20220113_133229.jpg

הסדנה תתקיים ביום חמישי 15.6
בין השעות 17:00-21:30 בקיבוץ חוקוק.


הסדנה עומדת בפני עצמה ומהווה גם סדנת הכרות למתעניינים בתכנית הכשרה למנחי קונסטלציה שתפתח באוקטובר 2023

20201202_120254_edited.png

פרטים נוספים

עלות הסדנה 250 שח

למי שיש קושי עם התשלום מוזמן.ת לפנות אלינו ונמצא את הדרך

לפרטים נוספים מלאו את הטופס וניצור קשר בהקדם

המלצות מבוגרי קורסי וסדנאות בבית הספר

החוויה שלי בקונסטלציה היא של ריפוי רב ממדי. ריפוי לעומק עמוקים. כמו שער קסום לפצעי העבר עם כוחות מרפאים בהווה. המנחות אליאור ואסנת, מדויקות, רגישות ועמוקות. מובילות את הקבוצה באומץ ומקצועיות רבה. הייתי כבר בשני סבבים שלהן ומחכה לסבב הבא. תודה רבה!

טל שחר

מודה על ההזדמנות להתנסות בקונסטלציה בליווי שלכן.
מרגישה שסדרת המפגשים הזאת אפשרה תנועה חדשה ומשמעותית בחיים שלי.
קונפליקטים מורכבים כמו מתחילים להיפרם.

לצד זה העבודה בתור ייצוג חיזקה את האמון שלי בעצמי ובחוכמה שזורמת ומחברת את הכל במעין פשטות..

הרגישות והמקצועיות של כל אחת מכן מורגשת מאוד ותומכת בתהליך.

שקד

הייתה לי חוויה מאד עוצמתית בסדרת מפגשי הקוסנטלציה בהנחייתן של אסנת ואליאוראסנת ואליאור רגישות ונעימות, הרגשתי מאד בטוחה במרחב.התכנים שנבחרו מאד נגעו בי ואפשרו לי העמקה והתבוננות.ממליצה מאד לבוא ולחוות את החוויה המיוחדת הזו.

צליל

סדנת הקונסטלציה היוותה עבורי פתח לפרשנות ידידותית ומיטיבה יותר לחוויות מהעבר בכל הרמות, עידנה את ה"סיפור" שנאחזתי בו שנים רבות, סגרה מעגלים קונפליקטואליים והפלא הגדול שנשגב מבינתי לגמרי הוא שהתהליך מהנה ומשובב נפש למרות היותו נוגע במשקעים כאובים ומייסרים.
תודה אסנת ואליאור❤️

יעל

בואו להכיר את המנחות

"הורגלנו לצמצם את החשיבה והחוויה שלנו אודות מי שאנחנו. האמת היא שההוויה שלנו הרבה יותר רחבה ממה שאנו מדמיינים"

אסנת_edited.jpg

אסנת לב ארי

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת לשאול את השאלות הגדולות, אלה שהן גם הפשוטות לכאורה. שאלות על חיים, מוות, בחירה, חופש, משמעות ושייכות. אני לא יכולה לחשוב על שום חלק מהמארג של חיי שאינו מכיל בתוכו את השאלות הללו.

אני בת 45, אמא לשתי בנות, בת זוג עשרים שנה לאהובי, חיה בקהילה יוצרת בחוקוק.

מטפלת עשרים שנה, עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית, מנחת התמקדות, יוצרת, כותבת, מחפשת, תלמידה ומורה. אני מטפלת במבוגרים בקליניקה פרטית ובבריאות הנפש סביב משברי חיים, חרדות, טראומות, אבל ואובדן ועוד. 

עולם הקונסטלציה המופלא הוא חלק בלתי נפרד מחיי האישיים והמקצועיים בחמש השנים האחרונות. הקונסטלציה - הכרה בקיים- דרך רדיקלית להתבונן במציאות הקיימת מבלי להאבק, היא דרך להגדיל את תחושת המרחב הפנימי והחופש אל מול מה שלא ניתן לשינוי, ולהניע לכיוון מיטיב יותר את מה שניתן לשנות.

הקונסטלציה עוזרת לנו לגשר בין פנים וחוץ, עבר והווה, בין חופש לכורח, בין אינדיבידואליות לקולקטיב, ואני מאוד שמחה על הזכות לעבוד איתה ולהעביר אותה הלאה לאנשי טיפול נוספים. 

"גם אם אברח עד סוף העולם, תמיד בסוף הדרך אפגוש את עצמי"

אליאור.jpg

אליאור סילברמן

שנים רבות אני אוספת את כל חלקיי, עושה שלום עם הכעס שלי, עם האשמה והפחד, עם הצללים והמקומות הזנוחים, עם הילדה הקטנה שחיה שתוכי. נותנת לה מקום. ועוד לומדת לתת מקום לכל חלקי המשפחה שלי, לכל הא.נשים בשושלת שלי, גם אלו שאולי רציתי לשכוח.

החיים והחכמה העתיקה של הקונסטלציה מלמדים אותי שכל חלק בתוכי או בתוך המערכת שלי שאיני רוצה להכיר בקיומו יחזור תמיד בדלת האחורית ויצוץ מבין הסדקים.

קונסטלציה משפחתית עבורי היא דרך מדהימה ליצור שלום. בתוכי, בתוך משפחתי ועם הסביבה שלי. לתת מקום, לתת הכרה ובכך ליצור איזון חדש שמשחרר אנרגיה תקועה ומאפשר פריצות דרך ושינויים גדולים בתחומים שונים בחיים. אני מאוהבת בכלי של הקונסטלציה, בחכמה שעומדת מאחוריו ובאפשרות שלו להשכין שלום באזורי קונפליקט בתוך הנפש ובמערכות יחסים. מתוך כך בחרתי להעמיק ולהתמקד בקונסטלציה בתוך העשייה המגוונת שלי ולהעביר את הידע הזה הלאה כדי שיוכל להיות זמין ונגיש לאנשים נוספים.

אני בת 49, אמא לשתי בנות וחיה בחוקוק. מטפלת למעלה מ-25 שנה בזוגות, יחידים, הורים וילדים ומנחה סדנאות הורים ומפגשי קונסטלציה. בהכשרתי עובדת סוציאלית MSW, מנחת קונסטלציה משפחתית, מלווה הורים בגישת הורות כמעשה ניסים ומטפלת במשחק.

ווטצאפ-איקון.png
bottom of page