top of page

קונסטלציה היא בין הכלים החזקים והעמוקים ביותר שנתקלתי בהם בעולם הטיפול. מעוררת השתאות בעוצמה שלה ובעומק הריפוי שהיא מביאה. פיתח אותה ברט היילינגר והיא מבוססת על שיטות של טיפול משפחתי ופסיכודרמה, יחד עם חכמה עתיקה שמגיעה משבטים באפריקה.

למה קונסטלציה טובה?

היא טובה לכל נושא שמרגיש תקוע בחיים שלנו. מחלה שלא עוברת, קושי לקבל החלטה, יחסים סבוכים ומורכבים עם בן זוג/ילדים/הורים או כל אדם קרוב, טראומה שממשיכה להשפיע עלינו, הפלות אבל ואובדן ועוד.

בתוך הקונסטלציה ניתן להשלים תהליכי אבל שלא הושלמו, לעשות שלום עם קרובי משפחה שהורחקו או נשכחו, להפחית אשמה ואחריות על אירועים שהתרחשו בדורות קודמים ובכך להשתחרר מהעברה בין דורית ועוד. הקונסטלציה עובדת עם עקרונות של שייכות, מקום ואיזון בכדי להחזיר כל אדם במשפחה למקומו הנכון והמאוזן ובכך לשחרר אותנו לחיים בריאים יותר בהם נוכל לממש את הפוטנציאל שלנו.

אפשר לעשות קונסטלציה בקבוצה וגם באופן אישי אחד על אחד.

הסדנאות הקרובות:

 

קונסטלציה נשית-בהנחיית אליאור סילברמן ואסנת לב ארי

סדנת יום- הגשמה

כנשים ירשנו אמונות ודפוסים לגבי היכולת שלנו להצליח, להיות עצמאיות, להרוויח כסף, ולמצוא תחושת הגשמה. אנו מזמינות אתכן לסדנת קונסטלציה נשית שתתמקד בחקירת ההגשמה בחיינו.

המפגש יתקיים ביום שישי 16.9 בחוקוק, בין 9:00- 14:00. מחיר הסדנא: 250 שקלים.

מפגש זה עומד בפני עצמו ומהווה גם אפשרות להיכרות לקראת סדרת מפגשי קונסטלציה לנשים שתפתח אחרי החגים. 

הסדרה תעסוק בנושאים של השושלת הנשית שלי, דימוי גוף, יחסי אמא- בת, מיניות ורחם. משתתפות בסדנא זו שירצו להירשם לסדרה יקבלו הנחה של 100 שקלים. 

חמישה מפגשים- קונסטלציה נשית

אנו שמחות ומתרגשות להזמין אותך לסדרה שפיתחנו לנשים, מתוך אהבה עמוקה וחקירה של שנים את יחודיות החוויה הנשית, מורכבותה, והמגוון הרב שיש בה. 

בכל מפגש נתמקד בנושא אחר הקשור לחוויות החיים שלנו כנשים;

במפגש הראשון נכיר מחדש את השושלת הנשית של כל אחת, נחקור את תחושת השייכות שלי לשושלת, נמפה משאבים ונושאים לא פתורים שאולי עוברים בין הדורות. 

במפגש השני נעמיק בחוויות של דימוי גוף, וגם נחקור חוויות משתנות של דימוי גוף על ציר הזמן: כילדות, נערות סביב התבגרות מינית קבלת ווסת, הריון ולידה, גיל המעבר ועוד.

במפגש השלישי- נחקור את הקשר הקרוב והמורכב עם האמהות שלנו.  נגע במקומות של קושי ושל כאב ונחפש אפשרות להשלמה. נעבור מהיותנו עובריות,  דרך הקשר שלנו כיום ועד מפגש מעצים עם אם קדמונית מהשושלת שלנו

במפגש הרביעי- נחקור את הקשר למיניות שלנו, נתבונן עד כמה האנרגיה המינית היא באמת שלנו, נתבונן בדפוסים כמו עוצמה וריצוי, בושה וחופש.  נגלה את הקשר שלנו למיניות שלנו כאנרגית חיים.

במפגש החמישי נצלול למסתרי הרחם, השער שבין העולמות ממנו אנו בוראות חיים. במפגש הזה כל אחת תצא למסע עם הרחם שלה, לתחושת חיבור מיטיבה לעצמה, לשחרור כאבים או אובדנים, לקבלת מסרים מהרחם לגבי נושאים שונים ועוד, כל אחת על פי הצורך שלה.

במפגשים נעזר בעבודת קונסטלציה, בקבוצה בזוגות ועם עצמי, במדיטציות בכתיבה התמקדות וכלים נוספים אשר יעזרו לנו להעמיק במרחב בטוח מכיל ותומך.

המפגשים יתקימו במרחב נשי בטוח ומוחזק על ידי שתי נשים בעלות נסיון טיפולי רב

המפגשים יתקיימו בחוקוק

בימי שישי: 28.10, 4.11, 11.11, 25.11, 2.12.

שיעור השלמה יתקיים ב 9.12 במידת הצורך

בשעות: 9:00 – 14:00

מחיר הסדרה: 1500 שקלים, דמי הרשמה : 200 שקלים.

למשתתפות ביום הפתוח שירצו להירשם, יקוזזו 100 שקלים מסך התשלום לקורס (1400)

מה זה קונסטלציה משפחתית

קונסטלציה משפחתית ומערכתית, פרי פיתוחו של ברט הלינגר ז"ל, היא כלי עוצמתי לשחרור דפוסים וטראומות, המאפשר תובנות חדשות לגבי מערכות יחסים ומצבי חיים. הקונסטלציה מתבוננת בעינים חדשות על המערכת המשפחתית או כל מערכת אחרת, ונעה מנקודת המבט הפרסונלית לעבר השדה הקולקטיבי הלא מודע של המערכת, מתוך הכרה בקיים בשדה האנרגטי שלה. בדרך זו הקונסטלציה מביאה סדר חדש, מקום לכל החלקים וריפוי למערכת. 

 

מוזמנים להצטרף אלינו למסע משנה חיים

משתתפות ממליצות

טל שחר- החוויה שלי בקונסטלציה היא של ריפוי רב ממדי. ריפוי לעומק עומקים. כמו שער קסום לפצעי העבר עם כוחות מרפאים בהווה. המנחות אליאור ואסנת, מדויקות, רגישות ועמוקות. מובילות את הקבוצה באומץ ומקצועיות רבה. הייתי כבר בשני סבבים שלהן ומחכה לסבב הבא. תודה רבה!

 

עוד על המנחות

אסנת לב ארי

אסנת לב ארי היא MSW, פסיכותרפיסטית, מנחת התמקדות קונסטלציה וטקסים. מנחת טקסי אבל אפריקאי קהילתים. עוד על אסנת אפשר לקרוא כאן ליצירת קשר 0503221229

אליאור (רחלי) סילברמן

אליאור סילברמן, MSW, עו"ס ומטפלת בהורים, ילדים, זוגות ומשפחות בגישת הורות כמעשה ניסים, מנחת קונסטלציה משפחתית. ליצירת קשר : 0524389432

שתינו בעלות נסיון רב ואהבה לעבודה מרפאת עם א.נשים, ומאמינות בכוחה של הקונסטציה ליצור שינוי בחיים. 

יאללה איך נרשמים?

מתחילות ב- 28.10

יום פתוח לקראת הקורס יתקיים ב- 16.9

מוזמנות לשיחת הכרות עם אחת מאיתנו. או להשאיר כאן פרטים בדף בצור קשר.

מחכות להפגש בקרוב!

קונסטלציה משפחתית

המלצות וחוויות של קבוצות בהנחייתי

אליאור (רחלי) אהובה, ניחנת בכל כך הרבה אכפתיות אמיתית, עמוקה. כזאת שאינה מתוקף התפקיד שלקחת על עצמך אלא כזו שגורמת ללב שמולך להרגיש עטוף ואהוב ונראה באופן כה טבעי. בנוכחותך מלאת האכפתיות והאהבה את מאפשרת להרפות ולהתמסר לתהליך. במפגשי הקונסטלציה שהנחית וליווית אותי, הרגשתי אותך עדינה, מלאה ברגישות ותבונה, מלווה אותי צעד צעד. פוסעת איתי בקצב שלי אל עבר מחוזות רחוקים וגם קרובים של כאב עמוק. כמחזיקה לפיד אור עבורי, עזרת לי לפגוש עוד מעצמי ובדרך קסם שינוי הופיע בחיי. תודה לך ענקית.

- ענבל

 

bottom of page